fbpx
Asmeninė A.Venslausko tapybos galerija

Paveikslų pirmimas internetu

paveikslai internetu

Paveikslai internetu

Apie kūrinio pasirinkimą, galimybę pamatyti „gyvai“

Jeigu aptikote dominantį paveikslą internetinėje galerijoje, turbūt mintyse jau ir spėjote įvertinti, ar šis paveikslas tiks prie Jūsų namų interjero. Visų pirma, įsigijami paveikslai internetu neretai palieka abejonių, ar kūrinys tikrai tiks Jūsų namams, tad klientai dažnai pageidauja prieš pirkdami darbą pamatyti gyvai. Internete pateiktus darbus visada galima apžiūrėti šalia Kauno esančioje asmeninių darbų paveikslų galerijoje-dirbtuvėse. Kur konkrečiai galite tai padaryti sužinosite Kontaktai skiltyje paspaudę nuorodą „Žiūrėti žemėlapį“. Jums tereikia paskambinti vienu iš nurodytų numerių arba parašyti laišką elektroniniu paštu, susitarti atvykimo laiką ir mes lauksime Jūsų atvykstant.

Neretai, maždaug kartą per mėnesį, lankomės Sostinėje. Apie tai visuomet pranešame svetainės pagrindiniame lange. Tokiu atveju, jeigu gyvenate Vilniuje bei norite tapybos darbą ar darbus apžiūrėti namuose, kreipkitės ir mes Jums atvešime. Galbūt tai padės lengviau apsispręsti išsirenkant paveikslą namams ar dovaną artimam žmogui. Žinoma, galime ir virtualiai patalpinti Jūsų pasirinktą paveikslą Jūsų kambaryje. Tereikia mums atsiųsti kambario nuotrauką bei nurodyti, kuris paveikslas Jus domina.

Tapybos darbai siunčiami ir į užsienio šalis. Šia galimybe neretai pasinaudoja svečiose šalyse įsikūrę lietuvaičiai arba jų kolegos. Į Europos šalis paveikslai ant drobės siunčiami nenuimant porėmio. Siunčiant darbus į Jungtines Amerikos Valstijas, dažniausiai tenka drobę nuimti nuo darbo ir suvynioti atskirai nuo porėmio. Tai nei paveikslui, nei drobei jokios žalos nedaro.

Esame įsitikinę, kad Alvydo Venslausko tapybos darbai puikiai dera prie įvairaus interjero. Parduodami paveikslai internetu yra modernūs, tačiau tuo pačiu nesenstantys, „prisitaikantys“ prie interjero atnaujinimų. Dauguma paveikslų miegamajame puikiai dera, o tai bene labiausiai pamėgtas kambarys paveikslų kabinimui namuose. Paprasta detalė – paveikslo rėmas padeda lengviau suderinti paveikslą su kambaryje esančiomis detalėmis. Neretai tai gali būti įvardijama kaip tarpinė interjero grandis, tarp paties paveikslo ir aplinkoje esančių objektų, grindų bei sienų spalvų.

Dauguma paveikslų ant drobės gali būti kabinami ant sienos ir be rėmelių. Paskutiniu metu neretai klientai renkasi būtent šį variantą. Atsižvelgdamas į klientų poreikius bei norus, dailininkas tapo paveikslus ant porėmių, kurie nereikalauja rėminimo. Platus bei viena spalva nudažytas porėmis atrodo labai estetiškai. Žinoma, yra paveikslų grupė, kurie parduodami su tapytais rėmais. Kuomet fantazijai perteikti nepakanka drobės ploto, dailininkas tapo ir ant rėmo. Jeigu tai Jus domina, turėkite omenyje, kad yra galimybė užsisakyti kiekvienam iš esamų paveikslų tapytą rėmą.

Kaip apmokėti, kuomet užsakomi paveikslai internetu:

  • Pavedimu (gavę užsakymo formą su Jūsų nurodytais kontaktais, atsiunčiame sąskaitos numerį arba PAYPAL sąskaitą, į kurią pervedama atitinkama suma),
  • Grynaisiais:
    • pristatymo metu, kuomet paveikslą atveža AVpaveikslai.lt atstovas.
    • kurjeriui, pristatančiam siuntą, mokamas papildomai 3 € paslaugos mokestis.

Paveikslų galeriją galite aplankyti čia: 

Paveikslų galerija

Naujausi A. Venslausko paveikslai

Comments (0)

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Užsisakyti naujienlaiškį