fbpx
Asmeninė A.Venslausko tapybos galerija

Apie dailininką Alvydą Venslauską

dailininkas Venslauskas

Dailininkas Venslauskas Alvydas 

dailininkas Venslauskas

Dailininkas Alvydas Venslauskas

Alvydas Venslauskas yra gimęs 1954 metais.
Parodose dalyvauja nuo 1985 metų. Surengęs keletą profesionalių parodų Kaune, Vilniuje, Palangoje, taip pat privačiose galerijose Vokietijoje, Prancūzijoje, JAV.

A. Venslauskas nuo mažens turėjo stipriai išreikštą aistrą tapybai. Net ir laikais, kai dailė nebuvo laikoma siektinu užsiėmimu, Alvydas sugebėjo rasti būtų, kaip tobulinti savo įgūdžius, kad vieną dieną galėtų tapti dailininku ir taip realizuoti savo svajonę. Juk turėti darbą, kuris tuo pačiu ir yra aistra – kiekvieno svajonė.

Šiai dienai A. Venslausko tapybos darbai jau pasklidę po visą pasaulį, pradedant visa Europa, baigiant Australija, JAV, Kanada.

Atsiradus galimybei darbus publikuoti internete, neretai tenka siųsti paveikslus į įvairias Europos šalis dailininko kūrybos gerbėjams. Taip tapybos darbai “apsigyvena” tiek emigravusių Lietuvių namuose svetur, tiek ir užsienio piliečių būstuose, papuošdami net ir itin modernų namų interjerą.

Dailininko vaizduotės vaisiai, dažais užtepti ant drobės, idealiai tinka įvairaus stiliaus namų aplinkoje. Neretai tenka matyti, kaip įvairiose televizijos laidose apie namų interjerą rodomų reportažų metu, matomi būtent Alvydo Venslausko tapybos darbai, suteikiantys jaukumo net ir šaltam namų stiliui.

Dailininko kūryboje dominuoja gėlės, moterys, peizažai, miestų ar namų fragmentai. Kūryba daugiausiai inspiruoja kelionėse lankomos vietos, gamtos vaizdai. O keliauti autorius mėgsta išskirtinai daug – tai ir poilsis, ir naujų idėjų mūza. Neretai galima pastebėti, kaip po kelionių paveiksluose pradeda vyrauti nauji fragmentai ar pasikeičia/atsiranda naujų spalvų.

Visiems norintiems daugiau sužinoti apie dailininką, kaip asmenybę, pranešame, kad 2012 metų kovo mėnesio žurnalo L’Officiel mada numeryje galėsite rasti interviu su Alvydu Venslausku (Interviu nuoroda).

Paveikslų galeriją galite aplankyti čia: 

Paveikslų galerija

Alvydo Venslausko tapyba

Comments (0)

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Užsisakyti naujienlaiškį