fbpx
Asmeninė A.Venslausko tapybos galerija

Paveikslo įkomponavimas į nuotrauką

Paveikslai namams

Siūlome išbandyti!  Jeigu norėtumėte pamatyti, kaip paveikslas atrodys Jūsų kambaryje, tiesiog atsiųskite mums kambario nuotrauką, o mes Jums atsiųsime vaizdą kaip atrodo įkomponuoti meno kūriniai. Tai padės lengviau suprasti, kaip tinka ar netinka paveikslai namams.

Internetu pirkti paveikslą daugumai nėra lengva užduotis vien dėl to, jog pasirinkimas yra gana didelis, o kaip paveikslas ant sienos atrodys kambaryje – daugumai įsivaizduoti gana sunku. Dėl to, siūlome būtent šią paslaugą. Tiesiog atsiųskite mums kambario nuotrauką el. paštu ir nurodykite, kurie paveikslai Jus labiausiai domina. Mes pasistengsime kaip įmanoma greičiau “pakabinti” paveikslus ir Jūs galėsite lengviau apsispręsti.

Taip pat pageidautina, jog nurodytumėte kurio nors objekto, esančio nuotraukoje, matmenis. Tuomet galėtume paprasčiau ir tiksliau atitaikyti paveikslo dydį. Pavyzdžiui, jeigu norite paveikslą kabinti virš sofos, galite nurodyti sofos ilgį arba aukštį nuo sofos iki lubų. Jeigu paveikslas bus kabinamas nišoje, nurodykite nišos dydį. To tikrai pakaks ir įkomponuotas darbas atrodys realistiškiau.

Rekomenduojame nuotraukas siųsti, kuriose matosi kaip įmanoma daugiau erdvės. Tokiu atveju, Jums bus lengviau apsispręsti, ar paveikslas tinka bendrame kontekste, ar dera spalviškumas su kitomis interjero detalėmis ir panašiai.

Atminkite, svarbiausia, jog paveikslas patiktų Jums, nes būtent Jūsų namus jis puoš ir suteiks jaukumo. Žemiau keletas standartinių patarimų, kurie gali praversti renkantis paveikslą:

  • Paveikslo dydis – dažniausiai mažas paveikslas dideliame tuščios sienos plote “paskęsta”, ypač jeigu greta nėra jokių objektų, kaip baldų, nuotraukų rėmelių ar kt.
  • Paveikslo formatas – jeigu paveikslą norima kabinti virš baldo, pvz., sofos ar komodos, rekomenduojama rinktis vertikalaus arba kvadratinio formato meno kūrinį.
  • Paveikslo spalviškumas – svarbiausia, Jūsų norai. Jeigu norite akcento kambaryje, rinkitės ryškesnį paveikslą. Jeigu norite tiesiog detalės, mažiau spalviškai išsiskiriantį kūrinį.
  • Paveikslo rėminimas – pagal skonį. Pastaruoju metu dauguma klientų paveikslų nerėmina apskritai, tačiau tai individualu.

Paslauga nieko nekainuoja, tad maloniai kviečiame atsiųsti savo kambario nuotraukas mums!

Paveikslų galeriją galite aplankyti čia: 

Paveikslų galerija

Žemiau keletas pavyzdžių, kaip atrodo įkomponuoti paveikslai, klientų atsiųstose nuotraukose. Išbandykite šią paslaugą ir Jūs!

Užsisakyti naujienlaiškį