fbpx
Asmeninė A.Venslausko tapybos galerija

Tapybos darbai. Paveikslai ant drobės.

Sveiki atvykę į dailininko Alvydo Venslausko paveikslų galeriją, kurioje pateikiami jo paties autoriniai tapybos darbai. Čia galėsite apžiūrėti ir įsigyti visame pasaulyje pripažinto autoriaus darbų “tiesiai nuo molberto”, taip praturtindami savo namų interjerą ilgus metus nesenstančia puošmena. Darbus, iš anksto susitarus, galima apžiūrėti ir “gyvai” (Kauno raj., Garliavoje). Dažnu atveju, galima susitarti ir dėl asmeniško tapybos darbų pristatymo ir “pasimatavimo” galimybės Jūsų namuose. Kaune tai galima padaryti praktiškai bet kada. Į Vilnių važiuojame bent du kartus per mėnesį, tad laiką dažnu atveju taip pat galima sutarti. Į pajūrį taip pat važiuojame gana dažnai – bent kartą per mėnesį. Taip pat kartas nuo karto atvežame paveikslus į Šiaulius, Panevėžį, Marijampolę, Alytų, Ukmergę.

Meno kūrinius apžiūrėti galite skiltyje Paveikslų galerija. Visa informacija, kaip užsisakyti patikusį meno kūrinį – skiltyje Paveikslų pirkimas internetu. Paveikslų pristatymo galimybės yra lanksčios ir aprašytos skiltyje Paveikslų pristatymas. Jeigu dvejojate, ar paveikslas tiks Jūsų namams, apsilankykite skiltyje Paveikslo įkomponavimas į nuotrauką ir pasinaudokite šia galimybe lengvai bei paprastai “pasikabinti” pageidaujamą kūrinį ant sienos savo namuose, tiesiog neatsitraukiant nuo kompiuterio ekrano.

Jeigu naršant galerijoje kuris nors paveikslas Jums labai patiko, tačiau dar neapsisprendėte dėl jo įsigyjimo, siūlome paspausti širdelės simbolį šalia paveikslo ir taip jį įtrauksite į pageidaujamų darbų sąrašą. Koks to privalumas? Kitą kartą apsilankę svetainėje galėsite tiesiog atsidaryti Pageidaujamų darbų sąrašą ir jame išvysite kūrinius, kurie Jums patinka labiausiai.

Jeigu norite pirmi sužinoti, apie tai, jog galeriją atnaujinome naujais kūriniais, siūlome užsiprenumeruoti naujienlaiškį, kuriuo pranešime Jums apie atnaujintą paveikslų galeriją bei kitas naujienas (pvz., kada į kokį miestą atvežame “pasimatuoti” paveikslus), paspauskite šią nuorodą: užsisakyti NAUJIENLAIŠKĮ. Taip pat visos naujienos yra talpinamos ir mūsų Facebook profilyje, kurio fanu tapę matysite, naujausius darbus ir kitas naujienas.

Jeigu turite klausimų, visuomet galite į mus kreiptis nurodytais kontaktais, el. paštu, užpildę kontaktų formą ar tiesiog telefonu.

Linkime rasti Jums skirtą meno kūrinį, kuris suteiktų daug gerų emocijų!

Užsisakyti naujienlaiškį